Villa Sahibi

FETHİYE

Muğla’nın en nadide ilçelerinden biri olan Fethiye, en önemli tatil merkezleri arasında yer almaktadır.Doğal güzellikleri, eşsiz denizi, endemik bitki örtüsü ile misafirleri adeta büyüleyen Fethiye, oldukça eski bir tarihe sahip olup, sayısız medeniyete ev sahipliği yapmıştır.İlk kuruluşu Likyalılar’a dayanan kent Telmessos adıyla anılmıştır. Cumhuriyetin kurulmasıyla beraber Muğla İline bağlanan ilçenin ismi 1934 yılında;1913 yılında Şam’dan havalanarak bir süre sonra Teberiye yakınlarında uçağı düşürülerek şehit olan ilk pilotlarımızdan Fethi Bey’in ismi anısına Fethiye olarak değiştirilmiştir.

Her yıl yüzbinlerce turisti misafir eden Fethiye’de gelen turistlerin konaklayabileceği otel ve pansiyonun yanı sıra her zevke ve isteğe uygun villalar da bulunmaktadır. Fethiye’de villa tatiline gelen misafirlerimiz için her villamızın sayfasında yer alan açıklama kısmında detaylı bilgiler yazılmış olup,bunun yanı sıra; restoran,market, havaalanı,toplu taşıma, denize olan uzaklığın yer aldığı mesafe cetvelleri de bulunmaktadır.

Ayrıca bölgede misafirlerin hoşça vakit geçireceği, eğlenebileceği bar, club, kafeler yer almaktadır. Fethiye’de tatil yapan misafirlerizin dolu dolu, keyifli bir tatil geçirebileceği aktivite alanları da mevcuttur. Yamaç paraşütü, doğa gezisi, kültür turları, tekne ile ada ve koy turları, jip safari, bisiklete binme, dalış ve su sporları yapılan aktivitelerden bazılarıdır.